11 Ocak 2012 Çarşamba

Anne Şortu

Çocuklarda örme hırka, yelek, patik gibi şeyleri pek sevmesem de; Nil'e çok uzun zamandır şort örme hevesim vardı... Şort için siyah simli iplik seçtim bi hevesle başladım ve bitirdim... Bitmesine rağmen yine de hevesliydim taaa ki denemek için Nil'e giydirdiğimde tepkisiyle karşılaşana kadar.... Giydi ve bana dönerek:" anne ben gol oynayacam dedi" :(((( Benim onca hevesle ördüğüm şortu minik kuzu futbolcu formasına benzetti... Hırka da örmek istiyordum ama bu seferde karete oynayacam diyip hevesimi kırmasından korkuyorum...:) Şorta dair fotoları yüklüyorum.... Post'a "Ama gülnur çocuk haklı" diye yorum yapan olursa şerrimden korksun derim.. Bi güne bi hayal kırıklığı yeter....:)2 yorum:

Ekahvehane dedi ki...

Sen onun görüşlerine bakmadan zorla giydir kuzum. Çocuk dedğin, öyle tercihleri, isyeeeaaannnnları (bu ara fazla Halil Sezai dinliyorum da) falan olmaz...
Anne şort ördüyse giyilecek, o kadar:)))

NİL KIZI dedi ki...

kuzu şortundan çok memnun zaten:))))) hatta rotüşlerini daha yapmadım foto isteyenler için yükledim şu anda çıkartmak istiyorum ama nafile çıkartmıyo:)))))

 

(c)2009 NİL kıyısında... Based in Wordpress by wpthemesfree Created by Templates for Blogger